drzikmarek

Notifications
drzikmarek commented on biksadsky profile
3 years ago

Tak 3 členové by byly ochotni se přidat.Budeme ale potřebovat vědět co si máme vzít na sebe(přece jenom nemůžeme použít maskáče) a jinak nějaký kontakt pro lepší domluvu.

drzikmarek Tak 3 členové by byly ochotni se přidat.Budeme ale potřebovat vědět co si máme vzít na sebe(přece jenom nemůžeme použít maskáče) a jinak nějaký kontakt pro lepší domluvu.

3 years ago

biksadsky ahoj, číslo na mě je 722 906 813, nebo mail david.biksa@gmail.com. Ozvěte se mi a napíšu vám víc info.

3 years ago
biksadsky commented on drzikmarek profile
3 years ago

Jedete na Protector? Jestli ano, rád bych si vás najal jako ochranku. Chystám se tam, stejně jako loni, provozovat telefoní společnost. Provozujeme tam telefoní budky a kurírní společnost. Loni i poštu :)

biksadsky Jedete na Protector? Jestli ano, rád bych si vás najal jako ochranku. Chystám se tam, stejně jako loni, provozovat telefoní společnost. Provozujeme tam telefoní budky a kurírní společnost. Loni i poštu :)

3 years ago

drzikmarek Zdravim, hodil jsem do debaty Váš návrh,nebudu lhát na Protectora jsme nechtěli už jenom ze zklamání z Lizzarda,ale tahle nabídka je vcelku lákava.Ještě uvidim jak budou reagovat ostatní členi týmu, takže do konce týdne dám vědět. Zatim ale můžete počítat se 2 hráčema našeho týmu Budeme ovšem potřebovat přesnější informace.Budeme muset uzavřít registračku.

3 years ago

drzikmarek Zdravim, předhodil sem Váš návrh týmu a zatim to vypadá že ja a velitel týmu Vás podpoří,budeme ovšem potřebovat více informací pokud to bude možné :D

3 years ago
Fannatic942 is now friends with drzikmarek
4 years ago
Fannatic942
drzikmarek

Bio Languages:English,Deutsch,Czech
This content will be permanently deleted. Are you sure?

This content will be permanently deleted. Are you sure?

I certify i have the right to distribute this contents and they do not violate the Terms of Use

Description


This resource will be permanently deleted.
Are you sure?

Are you sure that you want to delete this photo?

Message